تولید محتوا

محتوا برای وبسایت همچون بنزین برای ماشین است! شما برای اینکه بتوانید به عنوان یک کسب و کار اعتماد و اعتبار جذب کنید نیاز به داشتن محتوای با کیفیت هستید. این محتوا می تواند شامل : متن، ویدیو، عکس و... باشد.


چرا تولید محتوا کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم شما برای رفع نیاز کاربران و پاسخ به سوالات آن ها نیاز به تولید محتوا دارید. اما این محتوا ها می تواند هم بد باشد و هم خوب. در واقع اینجا کیفیت محتوا بیشترین میزان اهمیت را دارد. 

جملاتی که شما برای کاربران خود به کار می برید، مستقیما شخصیت برند شما را تشکیل می دهد و افراد با آن جملات لحن برند شما را شناسایی می کند. پس بسیار مهم است که این جملات هم از نظر لحن و هم از نظر جمله بندی با کیفیت باشد. اما یک تاثیر بسزای دیگری که برای بسیاری از کسب و کار ها دارد این است که روی سئو سایت آن ها بصورت مستقیم تاثیر گذار است و اگر شما محتوای خوبی نداشته باشید و هر چقدر هم سایت شما از نظر تکنیکال (زیرساختار) و یا تبلیغات جانبی خوب باشد، نمی توانید به فروش خوبی برسید و تبلیغ خوب برای یک محصول بد بدترین اتفاق ممکن برای شماست.

آیا محتوا فقط متن است؟

قطعا خیر. منظور ما از تولید محتوا می تواند هر نوع مدیایی باشد که بتواند منظور شما را به بهترین و راحت ترین شکل به مخاطبین شما برساند. طراحی گرافیکی تصاویر - تولید محتوای ویدیویی با کیفیت - تولید پادکست و... تماما از بهترین روش ها برای ارسال منظور شما به مخاطبین می باشد.

تولید محتوا برای سایت چه تاثیری بر سئو دارد؟

طبیعتا گوگل برای اینکه بتواند به شما رنک خوبی دهد محتوای وبسایت شما را آنالیز و بررسی می کند. اگر شما یک وبسایت خام و خالی داشته باشید که هیچ گونه محتوای با کیفیتی در آن وجود نداشته باشد، قطعا شانس خوبی برای دریافت رنک های بالایی در گوگل نخواهید داشت. تیم پارس سئو از صفر تا صد با رعایت تمامی نکات مارکتینگ و سئویی برای شما عزیزان از صفر تا صد محتوا را کامل تولید کرده و پس از طراحی سایت که اولین قدم برای شروع آنلاین کردن کسب و کار شماست، محتوای سایت شما را بسته به نیاز شما تکمیل می کند.