پروژه های ما

پروژه های ما

طراحی وب سایت آکادمی آی تی

سایت آکادمی آی تی یک سایت آموزشی مهارت محور است و به افراد کمک می کند تا فارغ از هر مدرک دانشگاهی که دارند خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند

طراحی سایت کلینیک نوین ایرانا

کلینیک نوین ایرانا یکی از با سابقه ترین مراکز زیبایی در مشهد همراه با کلینیک های تخصصی و آزمایشگاه مجهز می باشد.

طراحی وب‌سایت گروه صنعتی زاکو

شرکت زاکو از سال 1372 در صنعت لوازم بهداشتی ساختمان فعالیت کرده و به تولید محصولاتی مانند نوار تفلون، شیر گازی PVC، و پمپ‌های تخلیه توالت فرنگی نیز پرداخته است. در سال 1394، با بهره‌گیری از دانش داخلی، تولید نوارهای تفلون با برند زاکو آغاز شد.

طراحی سایت بنیاد هنرمندان مهرآفرین

«بنیاد هنرمندان مهرآفرین» یک نهاد غیر دولتی، غیر انتفاعی، غیر سیاسی و داوطلبانه با شماره ثبت 50875 به عنوان یک سازمان مردم نهاد به بررسی و رفع مشکلات هنرمندان سراسر کشور می‌پردازد.

طراحی وب‌سایت دارودرمان سلفچگان

شرکت داروسازی دارودرمان سلفچگان به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید داروهای گیاهی، با انتخاب پرسنل مجرب و متعهد، از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده. کادر علمی شرکت شامل پزشکان، دامپزشکان، داروسازان و کارشناسان آزمایشگاهی و بازرگانی است.

سایت آموزشی کالج هنر ایران

دوره های آموزش سینمایی بزرگسال در مجموعه ی هنر و سینما شامل انواع آموزش ها در رشته های مختلف هنر، موسیقی، بازیگری و ... می باشد.

طراحی سایت کلینیک لادن

مرکز زیبایی لادن با استفاده از فن‌آوری روز دنیا و متخصصین مجرب در پیشگیری و درمان بیماری‌های پوستی ، جوانسازی پوست

طراحی وب‌سایت پانا پرواز

دفتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پانا پرواز پایتخت ، یکی از مطرح ترین آژانس هواپیمایی های غرب تهران است مدیرعامل این مجموعه، فعالیت خود را در حوزه گردشگری آغاز و مسیر کاری خود را پرقدرت و به روز ادامه میدهد.

خانه خدمات تماس با ما نمونه کار ها
با ما در ارتباط باشید
بعد از پرکردن این فرم، همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن جهت مشاوره رایگان با شما تماس خواهند گرفت.
با ما در ارتباط باشید